پین پوینتر Mars MD مارس ام دی

0
خرید فلزیاب پین پوینتر

خرید فلزیاب قلمی

پین پوینتر Mars MD مارس ام دی

پین پوینتر Mars MD مارس ام دی |  یک دستگاه فلزیاب راکتی است که توانایی زیادی در تشخیص فلزات با ارزش دارد . دستگاه های پین پوینتر انواع متفاوتی دارند که هرکدام بر اساس فواصل تشخیص و دقت در حساسیت قضاوت می شوند . پین پوینتر های سری مارس از بهترین طلایاب های دستی در زمان کاوش در سنگ ، خاک و زیر آب می باشند .

فلزیاب راکتی دستی یا همان پین پوینتر یکی از محبوب ترین فلزیاب ها در بازار است که خریداران زیادی دارد . اکثر افراد در ابتدای فلزیابی ، دستگاهی که انتخاب می کنند تا اولین بار آن را تجربه کنند پین پوینتر است.

این اقدام کار درستی است زیرا کار با این دستگاه آموزش مختصری دارد و آسان و ساده است . این دستگاه هم مزایا و هم معایبی دارد که بهتر است قبل از خرید مورد بررسی قرار گیرد .

فلزیاب دستی
دستگاه فلزیاب پین پوینتر مارس

پین پوینتر Mars MD مارس ام دی

دستگاه پین پوینتر Mars MD مارس ام دی یک طلایاب قابل حمل و سبک است که کارکرد آن بسیار ساده است . این پین پوینتر کارایی مخصوص خود را دارد و به شکل عالی عمل می نماید.

شکل ظاهری این دستگاه شبیه به یک میله کوچک بوده که می توان آن را با یک دست نگه داشت . نوک این فلزیاب همان قسمتی است که باید رو به فلز گرفته شود و آن را تشخیص دهد.

سپس پس از تشخیص فلز دستگاه به صدا در میاید و آلارم خود را همراه با لرزش دارند .

در حالت کلی ، این فلزیاب دستی کوچک برای تشخیص اجسام فلزی نزدیک و با میدان محدود است . در طول فرآیند حفاری برای تعیین مکان هدف استفاده می شود.

به طور دقیق تر پس از تعیین محل اولیه گنج توسط یک اسکنر یا ردیاب ، کارایی یک پین پوینتر مشخص می شود . پین پوینتر مارس ام دی یک دستگاه حرفه ای جهت کشف فلزات در اعماق کم با دقت بسیار زیاد است .

فلزیاب قلمی
خرید فلزیاب قلمی مارس

مزایای فلزیاب دستی مارس

از مزایای پین پوینتر می توان به سبک بودن ، آسانی در حمل و نقل ، تشخیص مکان دقیق فلز ، قیمت ارزان و کاربرد در عمق خاک و زیر آب اشاره کرد.

همچنین این دستگاه در مراکز امنیتی و نظامی کاربرد بالایی دارد . زیرا بهترین گرینه جهت بازرسی های بدنی و شناسایی اشیای فلزی در زیر لایه های لباس ، کیف و چمدان ها ، صندوقچه ها و دیگر اجسام می باشد.

از دیگر موارد مثبت درباره پین پوینتر Mars MD مارس ام دی ، کاربرد و توانایی کشف فلزات در زیر اعماق آب می باشد . این فلزیاب مناسب غواصی نیز است و در این مورد کاربرد موثری دارد . این فلزیاب با ارسال بسامد و فرکانس های ساطع از خود ، به شناسایی فلزات می پردازد .

این مزایا و ویژگی های خوب این دستگاه است که آن را بین کاوشگران محبوب کرده و خاص شمرده است .

{ارتباط مستقیم با کارشناس فروش فلزیاب در واتساپ}

 

ارتباط با کارشناس فروش

برای تعمیرات انواع فلزیاب اینجا کلیک کنید.

برای خرید انواع فلزیاب اورجینال کلیک کنید. 09191537966

برای مشاوره رایگان در مورد علائم ونشانه ها و خرید و فروش فلزیاب ها با کارشناسان ما در تماس باشید

تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها  @karshenas_zarshenasan

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب، خرید فلزیاب و تعمیر فلزیاب : 09191537965

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما