بررسی فلزیاب لورنز ایکس 6 09191537965

بررسی فلزیاب لورنز ایکس 6 فروش فلزیاب در آسیا طلایاب 09191537965

بررسی فلزیاب لورنز ایکس 6

فلزياب لورنز ایکس 6 براي کشف دفینه های مدفون شده، و طلا و نقره پنهان شده استفاده می شود. فلزياب هاي شرکت Deep max آلمان تمام مواد معدني زمين را رد مي کنند. این فلزياب ها از نوع ارسال کننده پالس هستند یعنی سيگنال را تقويت مي کنند تا بتوانند سيگنال را تا عمق بيشتري از خاک بفرستند. طلایاب لورنز ایکس 6 هنگام کاوش، در صورت یافتن هدف صدایی صادر مي کند که ازطريق اسپيکر يا هدفون شنيده مي شود.

 

 

فروشگاه اینترنتی زرشناسان

 

در فلزیاب لورنز ایکس 6 يک سيستم بسيار دقيق در سنجش و اندازه گيري رسانايي به اپراتور کمک مي کند تا نوع فلز پيدا شده را تشخيص دهد.
فلزياب لورنز دیپ مکس به ثبت کننده داده هاي 3 بعدي داخلي و توکار و GPS اضافي با ذخيره سازي USB براي بسته نهايي جست و جوي دفینه مجهز است.
عمق تشخيص در اکثر خاک ها يکسان است. حساسيت زیاد دستگاه لورنز دیپ مکس نسبت به اشياي فلزي غير آهني مانند طلا، نقره و مس همراه با بررسي اشياي جديد و همچنين روش کار آسان آن، اين دستگاه را برتر از بقيه دستگاه ها و مناسب براي اهداف متفاوت تعيين موقعيت مي سازد.

عمق کاوش فلزیاب لورنز اکس 6 :

فلزياب لورنز ایکس 6 می تواند طلا و نقره را در عمق 5 متري تشخيص دهد. استفاده از فلزياب هاي داراي عمق کاوش زياد، خيلي راحت و آسان است. هر دو نوع فلزياب هاي لورنز می توانند طلا، نقره، برنز، و اشياي بزرگتر را در عمق زياد تشخیص دهند. با دستگاه نقطه زن لورنز ایکس 6 مي توان دفینه ها را در عمقي بسيار بيشتر نسبت به فلزياب هاي ديگر پيدا کرد.

 

بررسی فلزیاب لورنز ایکس 6 09191537965
بررسی فلزیاب لورنز ایکس 6 فروش فلزیاب در آسیا طلایاب 09191537965

 

تنظیمات فلزیاب لورنز ایکس 6 :

اين دستگاه به تنظيمات و کنترل زيادي نياز ندارد و ميزان کردن دستگاه روي تنظيمات کارخانه بهترين نتايج را تضمين خواهد کرد. پس از افزودن بعضي تنظيمات به تنظيمات کارخانه، مي توانيد دکمه تعادل زمين (گراند بالانس) را در هوا فشار دهيد. پس از تنظيم تعادل و بالانس زمين مي توانيد سطح آستانه اي را انتخاب و جست و جو را آغاز کنید.

نحوه کارکرد فلزیاب لورنز ایکس 6 :

کارکرد درست فلزیاب لورنز به بي حرکت بودن بستگي دارد. پالس هاي مغناطيسي کوتاه و قوي به وسيله کويل جست و جو پخش و منتشر مي شود. اين پالس ها در رسانايي اشياي فلزي، جريان هاي فوکو را ايجاد مي کنند. جريان فوکو تا وقتي که کويل جست و جو ارسال پالس مغناطيسي را متوقف کند، در اشياي فلزي باقي مي ماند. به همین دليل تشخيص جريانات فوکو در طول مرحله دريافت توسط همان کويل جست و جو امکان پذير است که به عنوان کويل دريافت کننده عمل مي کند.

دستگاه فلزیاب لورنز ایکس 6 مجهز به GPS پالسي
در طلایاب Lorenz X6 از GPS پالسي براي جست و جو در عمق استفاده می شود. عملکرد اين وسيله الکترونيکي طوري طراحي شده است که تحت تاثير آب هاي شور، زمين هاي معدني يا تغييرات دمایی قرار نمي گيرد و در این شرایط، سيگنال هاي زمين را حذف مي کند. بنابراين فلزياب هاي لورنز شرکت دیپ مکس وسيله اي مطمئن براي تعيين موقعيت اشياي فلزي در عمق زياد، حتي تحت شرايط محيطي بد است. با استفاده از GPS پالسی Lorenz X6 می توان از کويل هاي با قطر بيشتر و قدرت ارسال بالاتر سود برد. اين موضوع در زمان جست و جو در عمق ضروري و لازم است.

 

بررسی فلزیاب لورنز ایکس 6 09191537965
بررسی فلزیاب لورنز ایکس 6 فروش فلزیاب در آسیا طلایاب 09191537965

 

کویل های طلایاب لورنز ایکس 6 :

کويل ها داراي کابل متصل و نصب شده به فرم و چارچوب و اندازه ها و شکلهاي متفاوت هستند که مي توانند بدون هيچ تنظيمي به دستگاه لورنز دیپ مکس متصل شوند. يک مدار سازگار و هماهنگ به فلزياب اضافه مي شود تا به طور اتوماتيک با سيستم هاي کويل هاي مختلف مطابقت يابد. اين قابليت تشخيص اشيا در بيشترين عمق توسط هر کويل را نشان مي دهد.

زماني که قطر کويل جست و جو افزايش مي يابد، حساسيت آن نسبت به اشياي بزرگتر نيز افزايش و نسبت به اشياي کوچک تر کاهش مي يابد. کويل هاي بزرگ دامنه تشخيص بيشتري دارند، حتي در خاک هايي که اکسيد آهن دارند، دستگاه لورنز دیپ مکس زماني که سيستم تعديل زمين روشن باشد، قابليت تشخيص اشياي آهني يا غيرآهني را در عمق بسيار زياد دارد. همچنین محدوده گسترده اي از جست و جو براي اشياي فلزي غيرآهني را ارائه مي کند.

لورنز ایکس 6 فلزيابي تخصصي و با کيفيت بالاست که مي تواند با کويل هاي جست و جوي کوچک يا بزرگ مورد استفاده قرار گيرد. معمولاً کويل هاي بزرگ با ايجاد ميدان مغناطيسي قوي و عميق براي جست و جوي اشيای بزرگ در عمق بيشتر و کويل هاي کوچک برای جست و جوي اشياي کوچک مانند سکه هاي طلا مورد استفاده قرار مي گيرند.

 

بررسی فلزیاب لورنز ایکس 6 09191537965
بررسی فلزیاب لورنز ایکس 6 فروش فلزیاب در آسیا طلایاب 09191537965

 

قیمت لورنز ایکس 6:

برای اطلاع از قیمت روز فلزیاب لورنز ایکس 6 با مشاوران ما تماس بگیرید.

 

 

در آخر توصیه ما برای شما عزیزان این است که حتما از شرکت های معتبر

خرید کنید تا ازخدمات پس از فروش و گارانتی بهره ببرید یکی از بزرگترین و

قدیمی ترین فروشگاه دستگاه فلزیاب شرکت زرشناسان  است که دارای

25سال سابقه فروش میباشداز خصوصیات این شرکت میتوان به دفتر و جای

ثابت، زمین تست ، خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر اشاره کرد.

برای اطلاع از قیمت فلزیاب و یا دستگاه های دیگر میتوانید به صفحه ما مراجعه

کنید.

برای اطلاعات بیشتر راجب دستگاه و شرایط خرید به سایت زرشناسان 

مراجعه کنید و یا با شماره 09191537965 تماس بگیرید و با مهندسین

شرکت زرشناسان در ارتباط باشید.

 


تماس با شرکت فروش فلزیاب زرشناسان

برای مشاوره رایگان در مورد علائم ونشانه ها و خرید فلزیاب ها با کارشناسان فروش فلزیاب در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب، خرید فلزیاب ، ارتقافلزیاب و تعمیرات فلزیاب

09191537965

واتساپ

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما