بهترین فلزیاب ها برای افراد مبتدی

0

بهترین فلزیاب افراد مبتدی

بهترین فلزیاب ها برای افراد مبتدی | دستگاه فلزیاب ابزاری است که با ایجاد میدان مغناطیسی باعث می شود که بتوانید فلزات دفن شده در زیر زمین را پیدا کنید.

این دستگاه، توانایی شناسایی اهداف فلزی در نزدیکی خود را دارد. این برای پیدا کردن اتصالات فلزی پنهان درون اشیاء، یا اشیاء فلزی در زمین زیرزمینی مفید هستند. فلزیاب ها دارای انواع مختلف با سیستم کارکرد مختلف هستند.

 

فلزیاب چگونه کار می‌کند

گنج یاب یا فلزیاب با ارسال یک میدان الکترومغناطیسی از کویل جستجو به زمین کار می کنند. اشیاء فلزی (اهداف) در میدان الکترومغناطیسی قرار می گیرند انرژی می گیرند و میدان الکترومغناطیسی خود را دوباره ارسال می کنند. کویل جستجوگر آن را دریافت می کند و کاربر را با تولید یک هشدار آگاه می سازد.

بیشتر فلزیاب های نسل جدید این توانایی را که بین اهداف مختلف تفکیک ایجا کنند و می توانند تنظیم شوند که اهداف ناخواسته را نادیده بگیرند.

 

درباره عمق کاوش فلزیاب ها

  • زمین های دارای مواد معدنی :یک هدف در زمین کم کربناته می تواند نسبت یک هدف در زمین بسیار کانالیزه در عمق بیشتری کشف شود.. سطح کانی سازی خاک تاثیر قابل توجهی در عمق تشخیص دارد.
  • عمق هدف : اهداف بزرگ می تواند در عمق بیشتری از اهداف کوچک شناسایی شود.
  • شکل هدف : اشکال دایره ای مانند سکه ها و حلقه ها می تواند عمیق تر از اشکال نازک مانند تیکه های کوچک آهن شناسایی شود.
  • جهت گیری هدف : یک سکه افقی (به عنوان مثال مسطح) می تواند عمیق تر از یک سکه عمودی (به عنوان مثال در لبه) تشخیص داده شود.
  • متریال هدف : فلزات رسانایی بالا (به عنوان مثال نقره) می توانند عمیق تر از فلزات رسانایی کم (مانند سرب) شناسایی شوند.

 

انواع فلزیاب ها

استفاده از فلزیاب برای برای کاربرد های مختلفی مانند پیدا کردن گنج و دفینه، فعالیت های باستانی و زمین شناسی، فعالیت های صنعتی و گاها جهت سرگرمی می باشد. در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا انواع فلزیاب ها را بررسی کنیم.

 

فلزیاب تصویری

فلزیاب تصویری به دستگاهی گفته می شود که به جز شناسایی فلزات توانایی اسکن و ارائه تصویر از عوامل زیر زمین را داشته باشد. این دستگاه ها با استفاده از سنسور هایی که دارند زمین را اسکن کرده و اطلاعات را به صورت گراف های رنگی سه بعدی ذخیره می کنند و بعد با استفاده از نرم افزار های مخصوص اپراتور می تواند داده های دریافتی را تجزیه و تحلیل کند که این عمل کمک زیادی در تشخیص عمق هدف ، محل هدف ، ابعاد هدف و همچنین از حفاری بیهوده جلوگیری می کند.

 

 

فلزیاب نقطه زن

فلزیاب های نقطه زن دسته ای از فلزیاب ها هستند که برای پیدا کردن محل دقیق اهداف به کار می‌روند. بعضی از نقطه زن های پیشرفته قادر به اسکن فلز مورد نظر و مشخص کردن عمق فلز و ابعاد آن نیز هستند. این دسته از فلزیاب ها دارای اندازه و انواع مختلفی هستند ،از فلزیاب دستی کوچک تا دستگاههای بزرگ و کامل که دارای قابلیت نقطه زنی هستند.

 

فلزیاب شعاع زن

این دستگاهها معمولا دارای یک جفت دسته آنتن بوده و خوراک خور می‌باشند. منظور از خوراک خور بودن این است که اگر برای مثال شما درون دستگاه طلا را قرار دهید دستگاه به دنبال فرکانس های مشابه خوراک قرار داده شده میگردد و شما را به محل قرار گیری آنها هدایت می‌کند. کار با این فلزیاب ها به تجربه بیشتری نسبت به دیگر فلزیاب ها نیاز داشته و کاوشگر نیز در عملکرد دستگاه تاثیر مستقیم دارد.

 

 

فلزیاب مناسب افراد مبتدی

برای شروع کاوش و فلزیابی، افراد مبتدی نیاز به دستگاهی دارند که علاوه بر ارائه عملکرد خوب کار با آن ساده نیز باشد تا در اولین تجربه دچار سردرگمی نشوند. در ادامه به بررسی ویژگی ها و معرفی دستگاه های فلزیابی پرداخته ایم که ار با آن مناسب هر فرد تازه کاری می‌باشد.

 

فلزیاب سیمپلکس پلاس

طلایاب سیمپلکس پلاس محصول شرکت نوکتا ترکیه جزء بهترین سکه یاب های بازار است. عمق فلزیاب سیمپلکس پلاس برابر با ۱/۵ متر است . این فلزیاب حساسیت عالی نسبت به اهداف ریز دارد. با داشتن این دستگاه فلزیاب هنگام حفاری و کاوش، دیگر هیچ فلز ریز و ارزشمندی را از دست نخواهید داد.

فلزیاب AT Pro

فلزیاب گرت پرو Garrett AT PRO محصول شرکت آمریکایی گرت مناسب برای جستجوهای سطحی و عمق کاوش کم می باشد و در آب تا عمق ۳ متر قابل کاربری می باشد. از مزایای این دستگاه می توان به وزن سبک، طراحی آرگونومیک و توانایی کاوش انواع فلزات، جواهرات، سکه ها و اشیاء باستانی با تعیین موقعیت و عمق هدف نام برد.

ارتباط با فروشگاه فلزیاب

در آخر توصیه ما برای شما عزیزان این است که حتما از شرکت های معتبر

خرید کنید تا ازخدمات پس از فروش و گارانتی بهره ببرید یکی از بزرگترین و

قدیمی ترین فروشگاه دستگاه فلزیاب شرکت زرشناسان  است که دارای

25سال سابقه فروش می‌باشد از خصوصیات این شرکت میتوان به دفتر و جای

ثابت، زمین تست ، خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر اشاره کرد.

برای اطلاع از قیمت فلزیاب و یا دستگاه های دیگر میتوانید به صفحه ما مراجعه

کنید.

برای اطلاعات بیشتر راجب دستگاه و شرایط خرید به سایت زرشناسان 

مراجعه کنید و یا با شماره 09191537965 تماس بگیرید و با مهندسین

شرکت زرشناسان در ارتباط باشید.

 


تماس با شرکت فروش فلزیاب زرشناسان

برای مشاوره رایگان در مورد علائم ونشانه ها و خرید فلزیاب ها با کارشناسان فروش فلزیاب در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب، خرید فلزیاب ، ارتقافلزیاب و تعمیرات فلزیاب

09191537966

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما