طلایاب چگونه کار می‌کند؟

0
نمایندگی فلزیاب

طلایاب چگونه کار می‌کند؟ فروش فلزیاب شرکت زرشناسان 09191537965

طلایاب چگونه کار می‌کند؟

در این مقاله درباره اینکه طلایاب چگونه کار می کند اطلاعات ارزشمندی در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. طلایاب با فرکانس بالا VLF قطعات طلا و در بیشتر موارد ورقه های طلا را کشف می کند. دستگاه های طلایاب با انتقال یک میدان الکترومغناطیسی به زمین کار می کنند که به سیگنال برگشتی پاسخ می دهد. با اندازه گیری ظرفیت القا مغناطیسی و رسانایی، آشکارساز فلز می تواند تشخیص دهد. که این نوع فلز چیست. و حتی گاهی اوقات تا چه حد عمیق در زیر سطح دفن شده است.

 

اجزا سازنده یک فلزیاب شامل موارد زیر است:

 1. جعبه کنترل: جعبه کنترل شامل الکترونیک ردیاب است. اینجاست که سیگنال انتقال تولید می شود و سیگنال دریافتی پردازش می گردد و به یک پاسخ هدف تبدیل می شود.
 1. سیم پیچ جستجو: سیم پیچ جستجوگر آشکارساز، میدان الکترومغناطیسی را به زمین منتقل می کند و میدان الکترومغناطیسی برگشتی از هدف را دریافت می کند.
 1. میدان الکترومغناطیسی انتقالی: میدان الکترومغناطیسی انتقالی به اهداف انرژی می دهد تا بتواند آنها را شناسایی کند.
 1. هدف: هدف هر جسم فلزی است که توسط دستگاه فلزیاب قابل تشخیص باشد.
 1. هدف ناخواسته: اهداف ناخواسته معمولا آهنی هستند، اما همچنین می توانند غیر آهنی باشند، مانند سر بطری ها. اگر دستگاه قرار باشد اهداف ناخواسته را رد کند، در این صورت پاسخ هدف برای آن اهداف تولید نمی شود.

 

طلایاب ها از سه نوع تکنولوژی استفاده می کنند:

 • فرکانس بسیار پائین
 • القاء پالسی
 • نوسان‌ساز یکنواخت

 

فلزیاب گرت
طلایاب چگونه کار می‌کند؟ فروش فلزیاب شرکت زرشناسان 09191537965

 

فلزیاب چه تفاوتی با طلایاب و گنج یاب دارد؟

فلزیاب دستگاهی است که تنها قادر به شناسایی فلز مورد نظر است و قابلیت تشخیص ارزشمند بودن یا بی ارزش بودن فلز را ندارد اما گنجیاب و طلایاب قابلیت تشخیص ارزشمند بودن فلز را دارد. طلا از جمله فلزات می باشد، بنابراین فلزیاب قادر به یافتن طلا است، در مقابل طلایاب نیز قادر به تشخیص فلزات مختلف می باشد.

از فلزیاب معمولی می توان برای یافتن حلقه های طلا. جواهرات و سکه هایی استفاده کرد. که در مقایسه با یافتن طلای طبیعی مانند قطعات کوچک طلا و ورقه های طلا بزرگ محسوب می شوند. برای مورد دوم، شما به یک طلایاب واقعی نیاز دارید.

طلا در مقایسه با سایر فلزات دارای خاصیت رسانایی کم است، به این معنی که آشکارسازی که در فرکانس بالاتری عمل می کند، عملکرد بهتری خواهد داشت. ردیاب های طلای واقعی در فرکانس های بسیار بالاتر کار می کنند، در حالی که فلزیاب های تفریحی معمولا در فرکانس های پایین تر بین ۵/۶ تا ۱۴ کیلو هرتز کار می کنند.

 

 

بررسی طلایاب جی پی ۷۰۰۰ GPZ فلزیاب اورجینال استرالیایی
طلایاب چگونه کار می‌کند؟ فروش فلزیاب شرکت زرشناسان 09191537965

 

چند مدل از بهترین دستگاه های ردیاب طلا

بهترین دستگاه‌های ردیاب طلا (Gold Detector) برای هر شخصی ممکن است متفاوت باشد و بستگی به نیازها، بودجه و محیط جستجو دارد. اما برخی از بهترین مدل‌های دستگاه‌های ردیاب طلا که برای کاربران حرفه‌ای پیشنهاد می‌شود، عبارتند از:

 

چند مدل از بهترین دستگاه های ردیاب طلا
 1. دستگاه GPZ 7000 از شرکت Minelab: این دستگاه یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ردیاب طلا است که برای کاربران حرفه‌ای توصیه می‌شود. فلزیاب جی پی ۷۰۰۰ با قابلیت تشخیص عمق فلزات تا ۴۰% بهتر از دیگر دستگاه‌ها و با دقت بالایی در شناسایی فلزات، برای کاربردهایی مانند جستجوی طلا در معادن، جستجوی سکه‌های قدیمی و جواهرات مناسب است.
 2. دستگاه ATX از شرکت Garrett: این دستگاه یکی از بهترین دستگاه‌های ردیاب طلا برای جستجوی فلزات در شرایط سخت و محیط‌های پرشور است. فلزیاب گرت ای تی ایکس با قابلیت تشخیص فلزات به عمق ۲ متر، برای جستجوی طلا، سکه، جواهرات و فلزات دیگر مناسب است.
 3. دستگاه CTX 3030 از شرکت Minelab: این دستگاه یکی از بهترین دستگاه‌های ردیاب طلا برای جستجوی فلزات در زیر آب و در ساحل است. این دستگاه با قابلیت تشخیص فلزات به عمق ۳ متر و با دقت بالا در شناسایی فلزات، برای جستجوی فلزات در ساحل و در زیر آب مناسب است.
 4. دستگاه Gold Monster 1000 از شرکت Minelab: این دستگاه یکی از بهترین دستگاه‌های ردیاب طلا برای جستجوی فلزات در خاک و در معادن است. این دستگاه با قابلیت تشخیص فلزات به عمق ۱.۵ متر و با دقت بالا در شناسایی فلزات، برای جستجوی طلا، سکه، جواهرات و فلزات دیگر مناسب است.

 

نتیجه گیری؟

در آخر توصیه ما برای شما عزیزان این است که حتما از شرکت های معتبر

خرید کنید تا ازخدمات پس از فروش و گارانتی بهره ببرید یکی از بزرگترین و

قدیمی ترین فروشگاه دستگاه فلزیاب شرکت زرشناسان  است که دارای

25سال سابقه فروش میباشداز خصوصیات این شرکت میتوان به دفتر و جای

ثابت، زمین تست ، خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر اشاره کرد.

برای اطلاع از قیمت فلزیاب و یا دستگاه های دیگر میتوانید به صفحه ما مراجعه

کنید.

برای اطلاعات بیشتر راجب دستگاه و شرایط خرید به سایت زرشناسان 

مراجعه کنید و یا با شماره 09191537965 تماس بگیرید و با مهندسین

شرکت زرشناسان در ارتباط باشید.

 


تماس با شرکت فروش فلزیاب زرشناسان

برای مشاوره رایگان در مورد علائم ونشانه ها و خرید فلزیاب ها با کارشناسان فروش فلزیاب در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب، خرید فلزیاب ، ارتقافلزیاب و تعمیرات فلزیاب

09191537965

واتساپ

 

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما