فلزیاب ASK 09191537965

فلزیاب ASK خرید و فروش فلزیاب 09191537965

فلزیاب AKS یکی از فلزیاب‌هایی است که برای یافتن فلزات در زمین استفاده می‌شود. این دستگاه با استفاده از فناوری الکترومغناطیسی، میدان الکترومغناطیسی را در زمین ایجاد می‌کند و به دنبال تغییرات در این میدان برای شناسایی فلزات است.

دستگاه فلزیاب AKS دارای صفحه نمایشی است که اطلاعاتی را در مورد موارد شناسایی شده، نمایش می‌دهد. این دستگاه با استفاده از آنتن الکترومغناطیسی، میدان الکترومغناطیسی را در زمین ایجاد می‌کند. هنگامی که این میدان با شیء فلزی برخورد می‌کند، میدان تغییر می‌کند و دستگاه AKS تغییرات را تشخیص می‌دهد.

فلزیاب ASK09191537965
فلزیاب ASK
خرید و فروش فلزیاب
09191537965

دستگاه AKS دارای قابلیت تشخیص چندین نوع فلز مانند طلا، نقره، برنج، آهن و … است و قابلیت تنظیم حساسیت را دارد. همچنین، با استفاده از دستگاه AKS می‌توانید عمق فلزات شناسایی شده را نیز تعیین کنید.

دستگاه AKS در برخی از کشورهایی که معادن طلا دارند، برای شناسایی طلا و سایر فلزات استفاده می‌شود. همچنین، این دستگاه در بسیاری از کشورهایی که فعالیت‌های شکار گنج و گنجینه‌های تاریخی وجود دارد، برای کاربردهایی مانند جستجوی گنجینه‌ها و اشیاء باستانی نیز استفاده می‌شود.

به طور کلی، دستگاه فلزیاب AKS یکی از دستگاه‌های قدرتمند و مفید است که برای شناسایی فلزات در زمین و کاربردهای دیگری مانند جستجو گنج و محافظت از محیط زیست استفاده می‌شود. با این حال، برای دستیابی به نتایج دقیق، نیاز به دانش و تجربه در استفاده از این دستگاه و تفسیر داده‌های حاصل از آن دارید.

فلزیاب ASK09191537965
فلزیاب ASK
خرید و فروش فلزیاب
09191537965
WhatsApp - Wikipedia
ارتباط با ما در واتساپ

فلزیاب AKS یکی از دستگاه‌های شناسایی فلزات است که ادعا می‌شود قابلیت شناسایی فلزات را به صورت دقیق دارد، اما بسیاری از این دستگاه‌ها از برندهای مختلفی تولید می‌شوند و بیشتر آنها از چین تولید می‌شوند و برخی از این دستگاه‌ها ممکن است کیفیت نامناسبی داشته باشند و برای شناسایی دقیق فلزات مناسب نباشند.

نمایندگی فلزیاب زرشناسان :

  • فروش فلزیاب های اورجینال،با ضمانت اصالت دستگاه برای اطمینان شما
  • شرکت زرشناسان دارای زمین تست میباشد،برای تست دستگاه مورد نظر شما قبل خرید
  • دارای گارانتی برای تمامی دستگاها
  • تعمیرات و ارتقا انواع دستگاها

با شرکت فروش فلزیاب تماس بگیرید

برای مشاوره رایگان و خرید فلزیاب با کارشناسان فروش  تماس بگیرید .

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب،  خرید فلزیاب ،  ارتقاء فلزیاب  و  تعمیرات فلزیاب

09191537965

تماس تلفنی با کارشناسان فلزیاب


 

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما