معرفی فلزیاب FORS Core 09191537965

معرفی فلزیاب FORS Core فروش فلزیاب در آسیا طلایاب 09191537965

معرفی فلزیاب FORS Core

FORS Core با ویژگی‌ها، طراحی و لوازم جانبی خود، یک فلزیاب حرفه‌ای است که با فناوری پیشرفته ساخته شده است و بهترین انتخاب برای شکار سکه و آثار است.

به لطف حالت‌های جستجوی مختلف، ویژگی پوشاندن شناسه و تنظیمات پیشرفته که اثرات خاک‌های بسیار معدنی و سنگ‌های داغ را به حداقل می‌رساند، FORS Core سکه‌ها و آثاری را پیدا می‌کند که سایر آشکارسازها در اعماق بی‌نظیر از دست می‌دهند.

معرفی فلزیاب FORS Core 09191537965
معرفی فلزیاب FORS Core فروش فلزیاب در آسیا طلایاب 09191537965

 

بسته Pro نه تنها یک آشکارساز عالی را ارائه می دهد، بلکه تمام کویل های جستجو و لوازم جانبی مورد نیاز شما را نیز ارائه می دهد. FORS Core نه تنها نیروی نهایی در شکار سکه و یادگاری است، بلکه فلزیاب نهایی است که شما می خواهید خریداری کنید.

دستگاه FORS Core یک آشکارساز تمام زمینی است که می توانید به راحتی در ساحل، زمین معدنی و مناطق صخره ای استفاده کنید که برای اکثر آشکارسازها مشکل ساز است. FORS Core، به لطف کویل های جستجوی ضد آب و تنظیمات پیشرفته، بدون اینکه عملکرد بالای خود را به خطر بیندازد، بدون نقص در تمام زمین ها کار می کند.

4 سیستم جستجو

Genel Search:

گاهی اوقات به عنوان حالت “همه فلزات” نامیده می شود، این عمیق ترین حالت دستگاه است. این حالت متفاوت از حالت های دیگر، صدای آستانه ثابتی در پس زمینه دارد. با گوش دادن به تغییرات این صدا می توانید عمیق تر جستجو کنید.

Discrimination :

این حالت 2 تنی است و عمیق ترین حالت در بین حالت های تبعیض است. اثرات کانی سازی بالا را به حداقل می رساند و عمق تشخیص بیشتری را فراهم می کند.

معرفی فلزیاب FORS Core 09191537965
معرفی فلزیاب FORS Core فروش فلزیاب در آسیا طلایاب 09191537965

Discrimination :

این حالت تمایز 3 تنی است. این حالت برای استفاده در زمینه هایی با انواع مختلف فلزات ایده آل است و به شما امکان می دهد با تشخیص صدا سریعتر جستجو کنید.

Conductive Ground:

این حالت ویژه FORS Core است که برای زمین رسانا (ماسه ساحلی مرطوب، خاک های قلیایی و غیره) توسعه یافته است. نکته خاص در مورد این حالت این است که به اهداف آهنی پاسخ نمی دهد و دستگاه به راحتی روی همه انواع زمین تعادل را زمین می کند.

ردیابی زمین

همراه با تعادل خودکار و دستی زمین، FORS Core ردیابی زمین را نیز ارائه می دهد که تغییرات زمین را ردیابی می کند و به طور خودکار تعادل زمین را متناسب با آن تنظیم می کند. تغییرات قابل مشاهده یا نامرئی در زمین بر عمق تشخیص و همچنین قابلیت تشخیص دستگاه تأثیر می گذارد، بنابراین می توانید با فعال کردن این ویژگی در زمین مناسب، عملکرد دستگاه را بهبود ببخشید.

FORS Core نه تنها با تجهیزات الکترونیکی و نرم‌افزار خود، بلکه با سهولت استفاده و طراحی ارگونومیک آن نیز شگفت‌انگیز است. FORS Core با تنظیمات دسترسی آسان، گسترده ترین طراحی اسکن و ارگونومی آن که شما را در طول جستجوهای طولانی خسته نمی کند، یک آشکارساز ضروری برای همه آشکارسازها است.

معرفی فلزیاب FORS Core 09191537965
معرفی فلزیاب FORS Core فروش فلزیاب در آسیا طلایاب 09191537965

قیمت فلزیاب FORS Core

قیمتها به سبب واردات مستقیم از کشور های واسطه وابستگی شدیدی به نرخ ارز دارد و با نوسانات نرخ ارز تغییر می یابد. شما مشتریان عزیز می توانید برای اطلاع از قیمت روز فلزیاب FORS Core با مشاورین ما در ارتباط باشید.

 

در آخر توصیه ما برای شما عزیزان این است که حتما از شرکت های معتبر

خرید کنید تا ازخدمات پس از فروش و گارانتی بهره ببرید یکی از بزرگترین و

قدیمی ترین فروشگاه دستگاه فلزیاب شرکت زرشناسان  است که دارای

25سال سابقه فروش میباشداز خصوصیات این شرکت میتوان به دفتر و جای

ثابت، زمین تست ، خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر اشاره کرد.

برای اطلاع از قیمت فلزیاب و یا دستگاه های دیگر میتوانید به صفحه ما مراجعه

کنید.

برای اطلاعات بیشتر راجب دستگاه و شرایط خرید به سایت زرشناسان 

مراجعه کنید و یا با شماره 09191537965 تماس بگیرید و با مهندسین

شرکت زرشناسان در ارتباط باشید.

 


تماس با شرکت فروش فلزیاب زرشناسان

برای مشاوره رایگان در مورد علائم ونشانه ها و خرید فلزیاب ها با کارشناسان فروش فلزیاب در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب، خرید فلزیاب ، ارتقافلزیاب و تعمیرات فلزیاب

09191537966

 

 

واتساپ

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما