پین پوینتر Vibra Quatic ویبرا

0
فلزیاب دستی اورجینال

فلزیاب قلمی

پین پوینتر Vibra Quatic ویبرا

پین پوینتر Vibra Quatic ویبرا از جدیدترین پین پوینتر های تولیدی است . این سکه یاب با لرزش و نور هشدار خود ، سیگنال کشف دفینه را می دهد .

پین پوینتر ویبرا بسیار سبک و عالی جهت حمل می باشد . این دستگاه کار شما را در مکانی که وجود گنج را در آن احتمال می دهید ، بسیار ساده می کند .

 پین پوینتر Vibra Quatic ویبرا دارای نوک تشخیص عریض ۵ سانتی متری است که به معنای عمق تشخیص عمیق تر و حساسیت بیشتر به اجسام بزرگ است .

فلزیاب دستی
فلزیاب قلمی

توضیحات فلزیاب ویبرا

ویبرا از بهترین فلزیاب های دستی به شمار می رود . زیرا از نوین ترین تکنولوژی ها در زمینه سکه یاب ها در این دستگاه استفاده شده است .

همچنین این دستگاه در حالی کع قدرت زیادی که در تشخیص فلزات دارد ، درصد خطای کمی را نیز دارا می باشد . همچنین از ثبات بسیار بالاتری برخوردار است . فلزیاب ویبرا ضد آب می باشد .

از این رو بهترین گزینه جهت غواصی ها و فعالیت های زیر آب است . این پین پوینتر در محیط هایی که به دقت زیادی برای کشف فلزات نیاز است ، به خوبی به کار می آید .

بدون نیاز به فشردن کلیدی یا دکمه ای ، پین پوینتر Vibra Quatic از قابلیت باز و بسته منحنی ، منحصر به‌ فرد خود استفاده می نماید . همچنین مدار کنترل‌ را با ریز پردازنده خود کالیبره‌ می کند .

لذا هیچ نیازی به دستکاری تنظیمات توسط کاربر نمی باشد .

فلزیاب قلمی

کاربرد پین پوینتر Vibra Quatic ویبرا

=”rtl”>طراحی منحصر به فرد و قدرتمند این پین پوینتر ، آن را تا عمق 100 فوت (30 متر) ضد آب می کند . علاوه بر این، Vibra-Quatic دارای فناوری القای پالس (PI) است .

این امکان کشف و شناسایی را در هر محیطی از جمله چمن ، گل ، خاک ، شن ، ماسه سیاه و آب شیرین یا شور را فراهم می نماید . پین پوینتر ویبرا همچنین دارای یک بند مچی قابل تنظیم و جدا شدنی برای امنیت بیشتر است .

ویبرا کواتیک قابلیت تشخیص فلزات را عمق ۴۰ سانت فراهم می سازد . این پین پوینتر با اشاره روشن و خاموشی القای پالسی خود ، با ارتعاش و نور ارتباط برقرار می کند .

کالیبراسیون خودکار ، هشدار اتمام شارژ باتری و قابلیت ضد آب تا ۳۰ متر نیز از مشخصات این فلزیاب دستی می باشد .

{ارتباط مستقیم با کارشناس فروش فلزیاب در واتساپ}

 

ارتباط با کارشناس فروش

برای تعمیرات انواع فلزیاب اینجا کلیک کنید.

برای خرید انواع فلزیاب اورجینال کلیک کنید. 09191537966

برای مشاوره رایگان در مورد علائم ونشانه ها و خرید و فروش فلزیاب ها با کارشناسان ما در تماس باشید

تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها  @karshenas_zarshenasan

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب، خرید فلزیاب و تعمیر فلزیاب : 09191537965

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما